O společnosti
Produkty a služby
Servis
Kontakty
Mapa serveru
Česká verze English version

Radioreléové spoje 
 
 
     
   

MINI-LINK E

 
 

Kompaktní mikrovlnné zařízení MINI-LINK E firmy Ericsson využívá nejnovější technologie a poskytuje maximální spolehlivost v libovolné síti. S hodnotou 30 let střední doby mezi poruchami (MTBF) zaručuje systém MINI-LINK E trvale vysoký výkon. Standardní rozhraní zajišťuje integraci do všech typů existujících a budoucích přenosových sítí. MINI-LINK E lze nakonfigurovat tak, aby splňoval požadavky libovolné sítě, pokud jde o kapacitu a dosah. Systém pracuje v kmitočtových pásmech od 7 do 38 GHz s přenosovou kapacitou od 2 do 17x2 Mbit/s.

Se svými extrémně kompaktními rozměry je zařízení MINI-LINK E nabízeno ve dvou verzích:

  • MINI-LINK E "all-outdoor" - kompaktní samostatný terminál minimalizující celkové náklady na zřízení a provoz stanice
  • MINI-LINK E "split" - skládá se z vnitřního přístupového modulu a venkovní radiové jednotky, přičemž poskytuje maximální flexibilitu a optimální hospodárnost uzlových stanic.

Pro optimalizaci každého spoje jsou k zařízení MINI-LINK k dispozici antény o různých průměrech. Novým doplňkem je řada patentovaných kompaktních antén, které kombinují vynikající výkon a minimální viditelnost zvenku. Radiová jednotka je součástí antény, ale lze ji též instalovat odděleně. Radiovou jednotku je možno vyměnit bez ovlivnění nasměrování antény.