Analogové tel. přístoje  | Digitální tel. přístroje  | Bezdrátové tel. přístroje  | Návody  |
O společnosti
Produkty a služby
Servis
Kontakty
Mapa serveru
Česká verze English version

Digitální telefoní přístroje Reflexes TM 
 
 
     
   

Alcatel 4035 Advanced

výkonný a společenský

Přístroj Advanced kombinuje výkonnost a ergonomický design s výhodami digitální technologie.

 
 

Displej o dvou řádcích a 40 znacích, klávesnice typu QWERTY, navigátor, 24 programovatelných kláves, 7 předprogramovaných kláves a 24 ikonek, zámek klávesnice, hlasité telefonování, potlačení mikrofonu, manažersko/sekretářský filtr, operátorské pracoviště, tlačítko průvodce.
   

Alcatel 4020 Premium

inovace zpět k základům

Přístroj Premium kombinuje efektivitu a pohodlí s výhodami digitální technologie. Displej o jednom řádku a 20 znacích,

 
  klávesnice typu QWERTY, navigátor, 12 programovatelných kláves, 10 předprogramovaných kláves a 12 ikonek. Zobrazuje nezodpovězené hovory, textové zprávy, volba jménem, zámek klávesnice, intercom, hlasité telefonování, potlačení mikrofonu, manažersko/sekretářský filtr, operátorské pracoviště, možnost připojení přídavných modulů tlačítek.


   

Alcatel 4010 Easy

praktický a jednoduchý

Přístroj Easy lze umístit na vodorovnou i svislou plochu. Kombinuje uživatelsky příjemný design a výhody digitální technologie.

 
 

Displej o jednom řádku a 20 znacích, 8 programovatelných kláves, 5 předprogramovaných kláves a 6 světelných diod, jež zobrazují stav telefonu , zobrazení nezodpovězených hovorů, textové zprávy, zámek klávesnice, hlasitý odposlech, navigační klávesy.
   

Alcatel 4004 First

nepostradatelný a funkční

Lze umístit na vodorovnou i svislou plochu. Tyto přístroje jsou určeny pro veřejná místa, jako jsou zasedací místnosti, schodiště, výtahy, dílny, ... 8 programovatelných kláves,

 
  až 2 programovatelné funkce, možnost připojení náhlavní soupravy, LED dioda pro signalizaci přijatých zpráv
Digitální systém. telefony Siemens Optiset


Koncepce telefonních přístrojů umožňuje ještě rychlejší a jednodušší využívání telefonních služeb systému Hicom 150 E. Telefony jsou připojeny na dvoukanálové digitální rozhraní UPO/E. Optická signalizace u tlačítek upozorňuje na aktivované funkce a usnadňuje použití telefonu. Tlačítková číselnice zaručuje spolehlivou volbu; automatické obsazení vedení volbu zjednodušuje. Telefony jsou k dispozici v následujících provedeních:

 
 
 

   

Optiset E Entry

Nové uživatelské prostředí je založeno na použití tří dialogových tlačítek umožňujících uživateli výběr na základě nabídky na displeji. V závislosti na hovorovém stavu jsou nabízeny jen funkce mající v dané situaci smysl. Dialogovými tlačítky OK, Zpět a Vpřed tak lze snadno aktivovat  množství   profesionálních

 
  funkcí. Vzhledem k tomu, že nabízených funkcí je velké množství, jsou pro větší přehlednost rozděleny do členěných nabídek (submenu). Kromě toho lze funkce volit prostřednictvím tlačítka Servisní menu nebo přímým zadáním kódu funkce. Důležité funkce si také může uživatel naprogramovat jednotlivě na funkční tlačítka podle svého výběru.


   

Optiset E Standard

Telefon s rozsáhlou nabídkou funkcí. Dialogová tlačítka OK, Zpět a Vpřed, naklápěcí alfanumerický displej se 2 řádky po 24 znacích, hlasité telefonování, připoslech, 12 funkčních tlačítek s optickou signal. 8 volně programovatelných jmenných tlačítek, 4 tlačítka s pevně naprogramovanými funkcemi Servisní menu, Opakování

 
  volby, Interní nebo Mikrofon zap/vyp, Reproduktor. Tlačítka plus a mínus pro nastavení hlasitosti, možnost nastavení melodie vyzvánění. Vhodný pro montáž na zeď.


   

Optiset E Comfort

Profesionální vybavení pro hlasovou a datovou komunikaci Oproti telefonu Optiset E Standard navíc umožňuje připojení přídavných modulů "Key Module" (max. 2 moduly k jednomu telefonu), 2 pozice pro zásuvné adaptéry.

 
 


   

Optiset E Memory

Špičkový model pro často telefonující uživatele. Dialogová tlačítka OK, Zpět a Vpřed, naklápěcí alfanumerický displej - 8 řádků po 24 znacích, paměť pro cca 300 záznamů v elektronickém zápisníku, alfanumerická klávesnice a integrované funkce elektronického zápisníku, možnost připojení přídavných   modulů   "Key  Module"

 
  (max. 2 moduly k jednomu přístroji), 2 pozice pro zásuvné adaptéry, hlasité telefonování, připoslech, 12 funkčních tlačítek s optickou signalizací, z toho 4 tlačítka s pevně naprogramovanými funkcemi, tlačítka plus a mínus pro nastavení hlasitosti příjmu ve sluchátku a hlasitosti/melodie vyzvánění. Vhodný pro montáž na zeď.