Dokumenty PDF  |
O společnosti
Produkty a služby
Servis
Kontakty
Mapa serveru
Česká verze English version

Pobočkové ústředny Alcatel 
 
 
     
   

Alcatel Office Business 4200 E

Alcatel Office Business 4200 E představuje skutečně komplexní řešení. Jedná se o systém, který je

 
  určen pro všechny firmy s maximálním počtem 128 telefonních poboček a který je schopen uspokojit všechny vaše požadavky na telekomunikační síť.

Tento systém nabízí různé typy telefonních přístrojů, umožňuje nahrávat pozdravy pro volající, je mobilní, podporuje týmovou práci, je multimediální, umožňuje efektivní propojení více firemních poboček a řízení a kontrolu provozních nákladů. Systém rovněž nabízí rovněž speciální funkce pro nemocnice, hotely, studentské koleje a jiná ubytovací zařízení s až 99 pokoji. Tento unikátní systém umožní zvýšit produktivitu práce, zdokonalí profesionální přístup k vašim zákazníkům a optimalizuje provozní náklady vaší telefonní sítě.

Není důležité, jak složité nebo jednoduché jsou vaše požadavky, Alcatel Office Business představuje vždy jednoduché řešení. Všechny funkce systému Alcatel Office Business jsou určeny pro zjednodušení a zvýšení efektivity práce vašich zaměstnanců a pro zvýšení produktivity práce celé vaší firmy.
   

Alcatel Office D Small

Již žádné kompromisy! Alcatel Office D Small je ideálním telekomunikačním systémem pro podnikání a pro domácí kanceláře do 12 účastníků.

 
 

Nezáleží na tom, zda požadujete vysoce komplexní řešení nebo jen jednoduchý komunikační systém - Alcatel Office D Small je pro Vás optimální. A to při příznivém poměru cena/výkon. Od sebe a spolupracovníků vyžadujete optimální výkon. Proč ne i od svého telekomunikačního systému? Alcatel Office D Small Vám jednoznačně pomůže splnit Vaše nároky v této oblasti:

od modelu pro nenáročné až po profesionální přístroj - a to díky bezdrátovým telefonům DECT a funkcím, které se Vám a Vašemu způsobu práce dokonale přizpůsobí. S Alcatel Office D Small budete nejen výkonnější, ale ušetříte i čas, peníze a energii - Váš podnik tím jednoznačně získá.
   

Alcatel OmniPCX 4400

Alcatel OmniPCX 4400 vyhoví všem potřebám podniku a umožní Vám, abyste postavili cenově vyhovující, výkonnou a snadno ovladatelnou síť svým tempem. Síť, která je jednoduše použitelná pro vaše zaměstnance, účinný komunikační pracovní nástroj. Síť, která podporuje uživatele kdykoliv a kdekoliv a umožňuje uživatelům úplnou mobilitu. Síť, která zefektivní komunikaci a zvýší vaše prodeje pomocí účinných aplikací. Síť, která snižuje náklady za přenos a zaručuje jakost bez ohledu na síťovou konfiguraci. Síť, která je vždy v provozu a snadno se řídí pomocí účinných a spolehlivých síťových služeb

 
 


   

Alcatel OmniPCX Office

Pro udržení a zlepšení pozice mezi konkurencí se už ani malé a střední podniky neobejdou bez nejnovějších technologií elektronické  komunikace

 
  zahrnující LAN infrastrukturu, LAN služby, elektronickou poštu a přístup k internetu PLUS vysoce moderní telefonní systém - to znamená prostředků pro přenos dat, hlasu a přístup k internetu.

To vše Vám nyní nabízí právě Alcatel OmniPCX Office, který je vysoce moderní, nenáročný na údržbu, nabízí uživatelsky přívětivé funkce, je otevřený a modulární - to znamená flexibilní, rozšiřovatelný, škálovatelný a přizpůsobitelný jakýmkoliv speciálním požadavkům Vašeho podniku. Výsledkem všech těchto vlastností je velmi příznivý poměr cena/výkon.

Řešení na míru a modularita

Základní problém pro mnoho malých podniků dnes zní: jak co nejefektivněji skloubit prostředky pro přístup k internetu, hlasovou komunikaci a současně přenos dat?
Nejlepší odpověď nabízí právě systém Alcatel OmniPCX Office - vysoce efektivní zařízení pro e-komunikaci. Předkonfigurovaný server umožňuje vše, co potřebujete. Přenos dat, hlasovou komunikaci i přístup k celosvětové síti Internet. Systém umístěný v jediné skříni Vám poskytne ty nejmodernější a současně uživatelsky nejpřívětivější služby a funkce, které dnes můžete za své peníze získat. Čím je Alcatel OmniPCX Office tak vyjímečný? Například je modulární. Jak budou narůstat potřeby Vašeho podniku, tak můžete i rozšiřovat systém Alcatel zásuvnými kartami, přídavnými moduly a speciálními softwarovými klíči pro přístup k dalším funkcím.

Internet

Systém Alcatel OmniPCX Office umožní rychlý přístup k internetu pro všechny zaměstnance Vašeho podniku. Výhoda číslo jedna - optimální využití zdrojů, výhoda číslo dvě - snížení provozních nákladů.

E-mail

Možnost odesílání pošty nejen v rámci podniku, ale doslova po celém světě. Unified messaging Díky aplikacím instalovaným v systému Alcatel OmniPCX Office získáte jedinečný moderní nástroj pro zpracování hlasových vzkazů, E-mailů, faxových zpráv - to vše prostřednictvím jednotného uživatelského rozhraní.

Virtuální privátní síť (VPN)

Funkce VPN systému Alcatel využívající standardy IPSec PPTP se zvýšeným zabezpečením zajistí bezpečnou komunikaci prostřednictvím internetu mezi sídlem Vašeho podniku a externími pobočkami a zaměstnanci.

LAN

Každý jednotlivý zaměstnanec se může odkudkoliv připojit se svým PC. Služby LAN Vám usnadní správu všech počítačů připojených v síti LAN. Spolu se systémem získáte vysoce výkonný přepínač 100 Base T využívající nejnovější technologie s řešením "Plug and Switch". DNS server - usnadnění správy PC připojených k LAN díky překládání IP adres a využití jmenného označení. DHCP server - automatická konfigurace IP adres připojených počítačů a IP telefonů, směrovací funkce pro přístup z podnikové LAN do rozsáhlejších sítí WAN.

Telefonie

Systém Alcatel OmniPCX Office Vám nabízí čtyři moderní metody hlasové komunikace.

Voice over IP

Hlasová komunikace po telefonu s využitím internetového protokolu. Systém Alcatel OmniPCX Office je dodáván s implementovanou podporou IP protokolu.

DECT

Digitální systém bezdrátových telefonů - umožní Vám pohybovat se po firmě, aniž byste přišli o důležité telefonáty.

Osobní asistent

Každému volajícímu bude nyní věnována skutečná pozornost. Volající nyní může využít jednu z pěti nabízených možností: přepojení na Vašeho asistenta, Váš mobilní telefon, externí číslo operátora nebo záznamník - už žádné volání nezůstane nezpracováno.

Hlasová pošta a záznamník vzkazů

Zabudovaný systém hlasové pošty s příjemným ovládáním zpracuje příchozí volání během Vaší nepřítomnosti. Systém byl vylepšen o tři funkce: přímý přístup k hledané zprávě, propracovaný Systém filtrování s jednoduchým ovládáním, on-line záznam hovorů. Systém je vybaven záznamovým systémem v délce 20 minut s možností rozšíření až na 200 hodin.Pobočkové ústředny Siemens


 
 
 
   

Hicom 150 E office

Multifunkční komunikační systém pro malé a střední firmy. Je založen na technologii euroISDN pro digitální i analogová veřejná a účastnická rozhraní. Komunikační systém Hicom 150 E Office dokáže směrovat spojení cestou nejmenších nákladů (LCR - Least Cost Routing) v závislosti na denní době a trase přes vybrané provozovatele.

Interaktivní nápověda na displeji digitálním telefonů Optiset E ovládaná dialogovými tlačítky napomáhá snadnému a rychlému výběru komunikačních funkcí.